Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71,
příspěvková organizace
Pohodová tvořivá škola
diar

Suplování

Zástup na den: středa 25. dubna 2018

 9. A + 9. B učebna 205 výuka 8,00 – 13,30 hod.

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Čj    Hromádková za

M     Sochorová za

Ch        Parčová za

CvM      Sochorová za

Tv               Brunner za

Pč          Brunner za

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

 8. A + 8. B učebna 202 výuka 8,00 – 13,30 hod.

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Ch       Parčová za

Čj         Hromádková za

Aj        Brunner za

F                Foit za

Nj        Nováková za

D            Lapešová za

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

Jméno: J. Kočí - Anglie

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Aj – 3B Lapešová za

Aj – 4  Nováková za

Tv – 5       Mořkovská za

Aj – 7A Lapešová za

Inf – 5  Mořkovská za

 

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

Dozor 2. posch.- Havelcová

Jméno: E. Hlubučková - Anglie

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

M – 6B   Slámová za

 

 

M – 6A      Mořkovská za

 

 

7.40

8.45

9.50 

10.45

11.40

12.35

Dozor jídelna po 5. h. - Havelcová

Jméno: B. Pacvoňová - Anglie

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Aj – 4       Lapešová za

 

Aj – 7B     Brunner za

Aj – 5       Kosina za

 

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

Jméno: M. Vaňková – VIDA centrum 5. třída

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

 

Pč – 3A Havlíčková

 

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

 

Zástup na den: úterý 24. dubna 2018

 9. A + 9. B učebna 205 výuka 8,00 – 13,30 hod.

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Čj         Hromádková za

M          Sochorová za

F           Foit za

Aj          Brunner za

Z          Mořkovská za

D        Lapešová za

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

 8. A + 8. B učebna 202 výuka 8,00 – 13,30 hod.

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Nj       Nováková za

Čj         Hromádková za

F     Doláková za

M      Sochorová za

ZA/ Konv Lapešová za Nováková za

Hv    Hromádková za

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

Jméno: A. Lapešová – jednání mimo budovu

Jméno: J. Kočí - Anglie

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Aj – 7A    Nováková za

Aj – 6B     Mořkovská za

 

 

Inf - 6B Parčová za

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

Dozor jídelna po 6. h. - Lapešová

Jméno: E. Hlubučková - Anglie

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

M – 6A Doláková za

 

 

M – 6B    Hromádková za

 

 

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

Jméno: B. Pacvoňová - Anglie

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Aj – 7B             Foit za

Aj – 3A   Lapešová za

 

 

 

7.40

8.45

9.40  Divišová

10.45

11.40

12.35

Jméno: A. Tkadlečková – vzájemná hospitace

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

 

Hv – 4  Havelcová

 

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.3

 

 

Zástup na den: pondělí 23. dubna 2018

 9. A + 9. B učebna 205 výuka 8,00 – 15,10 hod.

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

7. h

8. h

Př  Parčová za

Čj  Lapešová za

Aj     Brunner za

M    Sochorová za

 

Tv      Mořkovská za

Vv      Kosina za

Vv      Kosina za

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

 

 

 8. A + 8. B učebna 202 výuka 8,00 – 13,30 hod.

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

D        Lapešová za

Čj         Hromádková za

Z          Mořkovská za

Aj        Brunner za

Ch       Parčová za

Ov      Slámová za

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

Jméno: J. Kočí - Anglie

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

Aj – 3B  Hromádková za

 

Aj – 4 spojí Brunner za

 

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

Jméno: E. Hlubučková - Anglie

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

M – 6B        Parčová za

 

M – 6A    Doláková za

 

 

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

Kroužek 13,00 – 14,30 hod. - Brunner

Jméno: B. Pacvoňová - Anglie

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Aj – 5     Mořkovská za

 

 

Aj – 4 spojí Brunner za

 

7.40

8.45

9.40  Tkadlečková

10.45

11.40

12.35