Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71,
příspěvková organizace
Pohodová tvořivá škola
diar

Suplování

Zástup na den: středa 20. června 2018

Jméno: M. Vaňková – olympijský běh

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

 

( Pč – 3A Pacvoňová za)

 

7.40

8.45   

9.40     

10.45

11.40

12.35

Jméno: H. Parčová

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Z – 6B     Kosina

 

VkZ – 6B Lapešová

 

VkZ – 7A Doláková

7.40

8.45   

9.40     

10.45

11.40

12.35

 

Zástup na den: úterý 19. června 2018

Jméno: B. Brunner – akce pro 1. ročník – zbytek 9. B do 9. A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Tvch 7AB Doláková za

Tv – 4  Lapešová za

Aj – 6A Mořkovská za

 

 

 

7.40

8.45   

9.40     

10.45

11.40

12.35

Jméno: H. Parčová – dozor suterén Divišová, jídelna po 6. h. - Doláková

Jméno: J. Kočí – výlet 9. A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Aj – 7A  Hromádková za

Aj – 6B        Foit za

 

KovAj spojí Nováková

Inf – 6B     odpadá

7.40

8.45   

9.40     

10.45

11.40

12.35

Dozor jídelna po 6. h. -  Lapešová

Jméno: M. Kosina – výlet 9. A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

7. h

8. h

Čj – 6B Pacvoňová

 

 

 

Vv – 6A Mořkovská za

Vv – 6A Lapešová za

Vv – 7A odpadá

Vv – 7A odpadá

7.40

8.45   

9.40     

10.45

11.40

12.35

 

 

Zástup na den: pondělí 18. června 2018

změnu ukončení výuky zapíše TU do ŽK

Jméno: P. Nováková – Jednání mimo budovu

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Čj – 7A

Čj – 6A

(Nj – 7A Pacvoňová

Nj – 7B          Kočí za)

 

 

7.40

8.45

9.40  Tkadlečková

10.45

11.40

12.35

Jméno: H. Parčová

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

Z – 6B  Slámová

 

VkZ – 7B  odpadá

7.40

8.45   

9.40     

10.45

11.40

12.35

Dozor 1. posch. 2. pol. - Hromádková

Jméno: J. Kočí – výlet 9. A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

Aj – 3B Divišová

 

Aj – 4 spojí Pacvoňová

 

7.40

8.45   

9.40     

10.45

11.40

12.35

Jméno: M. Kosina – výlet 9. A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

7. h

8. h

 

 

Čj – 6B Hromádková za

 

Vv – 6B Hromádková za

Vv – 6B Pacvoňová za

Vv – 9B odpadá

Vv – 9B odpadá

7.40

8.45   

9.40     

10.45

11.40

12.35

 

 

Dozor 2. pol. příz. - Dubová

 Změna výuky v 6. A

  1. h – Hv – Hromádková, 5.h – M - Hlubučková

 

Zástup na den: pátek 15. června 2018

 9. A + 9. B výuka 1. – 5. vyučovací hodinu

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Z –      Mořkovská za

Čj –      Hromádková za

D –      Lapešová za

M –      Doláková za

Ch -     Kůtová za

 

7.40

8.45   

9.40     

10.45

11.40

12.35

Jméno: H. Parčová

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

 

VkZ – 6A Nováková za

 

7.40

8.45   

9.40     

10.45

11.40

12.35

Dozor jídelna po 6. hod. – Brunner

Jméno: A. Tkadlečková – výlet 4. třída