Protože už jsme se naučili všechna malá i velká písmenka a umíme si už přečíst pohádku nebo nějaký příběh z knížky, mohly být všechny děti z 1.A pasovány na čtenáře. Slavnostně je pasovala paní knihovnice z knihovny na Bedřichově a místo meče, který se používá na pasování rytířů, použila knihu. Děti dostaly i malý dárek na památku a v knihovně jsme si potom mohly prohlížet a číst knížky, které tu jsou k zapůjčení.