1.6. na Den dětí jsme se přestěhovali z naší třídy na ZŠ Havlíčkova do nové třídy na ZŠ TGM, protože v naší škole právě začíná přestavba. Plány naší vycházky nám trochu zkazilo počasí, protože jsme se chtěli cestou v rámci oslav Dne dětí zastavit na zmrzlinu, ale kvůli dešti jsme to odložili a půjdeme na zmrzlinu jindy. Cesta do nové školy byla deštivá a dlouhá, ale vše jsme úspěšně zvládli.