Výsledky zápisu do prvního ročníku pro školní rok 2020/2021

 

Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71, příspěvková organizace

byla školou s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, nyní vyučujeme podle školního vzdělávacího programu Pohodová tvořivá škola, který na výtvarnou výchovu rozhodně nezanevřel a i nadále ji dotuje větším počtem hodin,aby výtvarná tradice nezanikla.

Je zařazena v síti TVOŘIVÝCH ŠKOL, učíme činnostně.
Zřizovatelem školy je statutární město Jihlava.

Aktuálně ze školy

Vzdělávání žáků 2. stupně od 8. června Veškeré informace týkající se realizace vzdělávacích a socializačních aktivit pro žáky 2. stupně (v období od 8. do 30. června) obdrží zákonní zástupci na své emailové adresy.
Informační odpoledne Informační odpoledne pro rodiče
Projekt Čisté ruce žáků jihlavských základních škol Cílem projektu je osvojení správného návyku v mytí rukou žáků Jihlavských Základních škol, který je důležitým nástrojem v prevenci a podpoře vlastního zdraví- více  zde

Mimořádně ze školy

Výtvarné práce - domácí výuka Děkujeme všem výtvarníkům za zaslání svých obrázků - postupně budou přidávány do galerie.
Domácí výuka Vážení rodiče, v době uzavření škol s Vámi budou vyučující intenzivně spolupracovat prostřednictvím našich školních webových stránek - 1. - 4. ročník elektonické žákovské(účet žáka) - záložka Komens- nástěnka - 5. - 9. ročník. (Dotazy na příslušné učitele zašlete pomocí odkazu - Poslat zprávu) a dále na webových stránkách tříd
UZAVŘENÍ ŠKOLY Vážení rodiče,na základě rozhodnutí Vlády ČR je i naše škola po jarních prázdninách do odvolání uzavřena, je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Uzavřena bude školní jídelna i družina. Obědy mají žáci odhlášeny.