Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Podpora mimoškolních a volnočasových aktivit

Podpora mimoškolních a volnočasových aktivitDatum konání:
1.7.2024
Datum ukončení:
31.8.2024
Vážení rodiče,
jménem města Jihlava bych vás rád informoval o novém projektu na podporu mimoškolních a volnočasových aktivit vašich dětí. Uvědomujeme si, že současná doba přináší mnoha rodinám finanční výzvy, a chceme vám proto nabídnout pomocnou ruku.
Rada města se rozhodla vyčlenit 1 500 000 korun na projekt ve spolupráci se společností Corrency. Cílem je finančně pomoci rodinám a podpořit místní děti ve věku od 0 do 15 let v jejich soustavných sportovních a volnočasových aktivitách.
Každé registrované dítě s trvalým pobytem v Jihlavě má možnost získat elektronické correnty v hodnotě 1 000 Kč. Tyto correnty budete moci využít na úhradu až 50 % ceny aktivit u registrovaných provozovatelů a spolků na území našeho města. Zbývající část platby uhradíte běžným způsobem.
Registrace pro rodiče i provozovatele poběží od 1. července do 31. prosince 2024 na webových stránkách jihlava.corrency.cz. Samotné correnty pak bude možné uplatnit v období od 1. srpna do 31. prosince 2024.
Veškeré podrobnosti o fungování projektu, registraci a uplatnění correntů naleznete na zmíněných webových stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na infolinku společnosti Corrency na čísle +420 253 253 778 nebo e-mailu podpora@corrency.cz.
Jsem rád, že můžeme tímto projektem podpořit jihlavské rodiny a umožnit dětem rozvíjet jejich zájmy a nadání. Věřím, že společně dokážeme vytvořit našim nejmenším pestré možnosti trávení volného času.
Těším se na úspěšnou realizaci tohoto projektu a děkuji vám za účast.
S pozdravem,
Ing. Richard Šedivý
náměstek primátora