Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71,
příspěvková organizace
Pohodová tvořivá škola
diar

Suplování


Zástup na den: středa 19. června 2019

Datum konání: 19. 6. 2019

Zástup na den: středa 19. června 2019

Jméno: A. Hromádková – jednání mimo budovu

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

Čj – 8B  Pacvoňová za

VkZ – 6 Kosina za

Čj – 7B  Nováková

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Jméno: A. Lapešová – doprovod 9. A      9,50-10,50

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

D – 7B  Slámová za

 

(D – 8A Brunner za)

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Dozor 1. posch. 2. pol. – Brunner

Jméno: E. Hlubučková – doprovod 9. B    9,50-10,50

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

M – 7B dokončí Hromádková

 

 

 

 

7.40

8.45

9.40

10.45

11.40

12.35

Jméno: I. Doláková- jednání v budově

1.hod.  M – 8B -  Mořkovská



Zástup na den: úterý 18. června 2019

Datum konání: 18. 6. 2019

Zástup na den: úterý 18. června 2019

Jméno: L. Holubová Dvořáková – výlet 4. B

Školní družina – 12,35 – 15,00 hod. – Divišová - Dvořáková



Zástup na den: pondělí 17. června 2019

Datum konání: 17. 6. 2019

Jméno: L. Holubová Dvořáková – výlet 4B
Školní družina – 11,40 – 15,00 hod. – Zatloukalová - Sobotková

Jméno: R. Foit – jednání mimo budovu

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

( F – 8B Lapešová za)

 

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Jméno: B. Brunner – 6. třída teorie

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

Aj – 7A      Kosina za

Tvch – 9 Hromádková za

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35



Zástup na den: pátek 14. června 2019

Datum konání: 14. 6. 2019

Výlet 4. A, 7. A

4.h – celá 7. B – Inf - J. Kočí
5.h – celá 7. B – Tv – B. Brunner

Jméno: R. Foit – jednání mimo budovu

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

F – 9B Lapešová za

F – 9A  Doláková za

 

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Jméno: A. Hromádková – exkurze 8. B

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

Čj – 7B   Kosina za

 

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Dozor 2. posch. 2. pol. – Strnadová

Jméno: B. Pacvoňová – výlet 7. A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

 

Ov – 8A Kočí za

VkZ – 7B Hromádková za/Kočí

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Dozor jídelna po 6. h. - Brunner

Jméno: P. Nováková – výlet 7. A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Nj – 7B Brunner za

Čj – 8A Lapešová za

Nj – 9A      Kosina za

Nj – 9B   Kosina za

 

7.40

8.45

9.40

10.45

11.40

12.35



Zástup na den: čtvrtek 13. června 2019

Datum konání: 13. 6. 2019

Výlet 4. A, 7. A, 8. B
8.
A – první pomoc – 5. – 6. vyučovací hodina

Změnu ukončení výuky zapíše TU do ŽK

Jméno: A. Hromádková – výlet 8. B

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

7. h

 

Čj – 9B Kratochvílová

 

 

Hv – 7B Hlubučková za

 

Hv – 9B odpadá

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

Dozor přízemí. 2. posch. 2. pol. – Tkadlečková

Jméno: E. Slámová – výlet 8. B

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Ch – 8A Doláková za

 

Př – 7B Doláková za

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Dozor jídelna po 4. h - Jiráková

Jméno: B. Pacvoňová – výlet 7. A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

7. h

8. h

 

 

Aj – 7B Kratochvílová

Aj – 9B Kratochvílová  

Aj – 5 Tkadlečková za

Ov – 6  Doláková

 

Ov – 9B odpadá

7.40

8.45

9.50 Jiráková

10.45

11.40

12.35

 

 

Dozor jídelna po 6. h. - Brunner

Jméno: P. Nováková – výlet 7. A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

Nj – 8A Mořkovská za

 

 

7.40

8.45

9.40 Jiráková

10.45

11.40

12.35

Dozor jídelna po 5. h. – Hávov



Zástup na den: středa 12. června 2019

Datum konání: 12. 6. 2019

Výlet 2. A, 2. B, 3. A, 3. B, 8. B

Jméno: A. Hromádková – výlet 8. B

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Čj – 9B    Kosina

 

VkZ – 6 Kratochvílová

Čj – 7B Mořkovská za

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Jméno: E. Slámová – výlet 8. B

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

Ch – 9A      Foit za

Př – 8A Doláková za

Pč – 6 spojí Kosina

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Dozor přízemí. 2. pol. – Doláková

Jméno: B. Pacvoňová – jednání mimo budovu

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Aj – 5 Kratochvílová

 

Aj – 9B - Kratochvílová

 

 

 

7.40

8.45

9.40

10.45

11.40

12.35

Dozor 1. posch. 1.pol. - Hlubučková