Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče > Suplování

Suplování


Čtvrtek 27. února 2020

Datum konání: 27. 2. 2020

 

Jméno: B. Brunner - basketbal

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Aj – 7B

Lapešová

 

Tv – 4A

Kočí

 

(Tvch – 9

Hlubučková)

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Dozor 1. posch. 1. pol. – Hlubučková



Středa 26. února 2020

Datum konání: 26. 2. 2020

V. A + V. B – Planetárium Brno

Dozor 2.posch 1. pol. – Zatloukalová, 2. pol. – Rybáčková
Dozor jídelna po 6. h. - Doláková

Bruslení 1. stupeň

8,00 - 9,00

2A - 21

2B - 20

Divišová, Smolíková, Šmrhová, Pacvoňová - zbylí žáci do 1. A

9,00 - 10,00

1A - 16

1B - 17

Kvasničková, Knechtová, Pacvoňová, Partlová - zbylí žáci do 1. A a 5. B

10,15 - 11,15

3A - 19

3B - 19

Dubová, Zatloukalová, Knechtová - zbylí žáci do 1. A

11,15 - 12,15

4A - 15

4B - 21

Križanová, Brunner, Rybáčková zbylí žáci do 2. tříd

 

Jméno: L. Holubová Dvořáková – doprovod V. B
11,40 - 13,00 hod. Havelcová,13,00 – 14,30 hod. Dvořáková



Úterý 25. února 2020

Datum konání: 25. 2. 2020

Jméno: Z. Partlová – jednání mimo budovu – asistence L. Holubová

Jméno: A. Hromádková

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Čj – 8B Foit 

F - výměna

 

 

 

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 



Pondělí 24. února 2020

Datum konání: 24. 2. 2020

Jméno: J. Mořkovská – jednání mimo budovu

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

 

Tvd – 9

Brunner

Tvd – 7

Pacvoňová

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Dozor jídelna po 6. hod. – Slámová

Jméno: M. Kosina – OGV – IX. A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

 

 

Vv – 8B dokončí

Doláková

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 



Pátek 21. února 2020

Datum konání: 21. 2. 2020

Jméno: L. Sobotková – seminář  asistence ŠD

Jméno: K. Dvořáková – seminář  asistence ŠD

Jméno: Z. Kratochvílová – nemoc– asistence ŠD, poslední hodiny vyučující

 



Čtvrtek 20. února 2020

Datum konání: 20. 2. 2020

 

Jméno: Z. Kratochvílová – nemoc– asistence ŠD, poslední hodiny vyučující