Hlávková Kristýna 9.B Divišová Veronika 9.A Točíková Aneta 9.A Nikodým Michal 9.B Mračková Pavla 9.A
Brunner Matouš 9.A Šalandová Simona 9.A Němec Filip 9.A Augustín Jan 9.B Čičák Dominik 7.A
Nejedlá Monika 7.A Přibyl Tomáš 8.B Vaško Roman 8.B Petrák David 7.A Tesař Adam 7.A
Panušková Dominika 7.A Hodáč Václav 7.A Brnický Filip 8.B Kolář Denis 6.tř. Vrátný Vojtěch 6.tř.
Suchý Lukáš 7.B Vašíček Alex 7.B Wölfli Tobiáš 7.B Zemanová Natálie 6.tř. Nahodil Vojtěch 6.tř.
Palát Matěj 6.tř. Sevelda Samuel 6.tř. Stehlík Filip 6.tř. Mácová Barbora 5.tř. Jungr Matyáš 5.tř.
Suchá Natálie 6.tř. Barták Samuel 6.tř. Zachariášová Klára 5.tř. Vašíčková Elen 5.tř. Jendrisková Natálie
Kolář Oliver 5.tř. Míčová Helena 5.tř.

KUŽELKY 31. 10. 2018

Družstva se sešla tentokrát v kuželně Cháb. Hrálo se o to,které družstvo získá nejvíce bodů. Každý člen týmu měl deset hodů a snažil se shodit, co nejvíce kuželek. Řada hráčů si vyzkoušela tento sport poprvé. Přesto se všichni velmi snažili,některé varianty hodů byly docela zajímavé. Celkový počet shozených kuželek se pak vydělil počtem hráčů v družstvu.

1. místo obsadilo družstvo The Red Guardians s průměrem 27,9, 2. místo patří Blue Stars průměrem 24,9, 3. místo Avengers s průměrem 22,9, 4. místo mají Mušle s průměrem 20,4 a 5. místo patří Koňo Poňo sprůměrem 16,4 bodů.

O pohár ředitele školy - 3. ročník

školní rok 2017/2018

V letošním školním roce vyhrálo pohár po celkovém sečtení výsledků družstvo MUŠLE.

Na druhém až třetím místě se v celkovém pořadí umístila družstva AVENGERS a THE RED GUARDIANS, na čtvrtém až pátém místě se umístila družstva BLUE STARS a KOŃO POŃO.

Vítěznému družstvu byl předán putovní pohár a medaile na rozloučení se školním rokem na hřišti.

ZÁVĚREČNÁ SOUTĚŽ - TEAMBULDING V CK BERUŠKA

27. 6. 2018

Ve čtvrtek se jednotlivá družstva vydala do neznáma na poslední závěrečnou soutěž O pohár ředitele školy.Žáci ráno před školou nasedli do autobusu, který je po 40 minutách dovezl do areálu CK Beruška. Někteří už ho znali z výjezdů školního parlamentu. Tam už na děti čekali zkušení instruktoři, kteří připravili skvělý program. Jeho první část byla věnována hrám na louce - jednotlivé týmy si vyzkoušely skládání velkých tangramů, boj na kládě, přenášení míčku v rouře či chození v gumovém kruhu. Všechny hry byly zaměřené na spolupráci, domluvu a taktiku jednotlivých družstev. Druhá část probíhala v lese, družstva tam hrála hry motivované přírodou. Vytvářeli se hadi, spojovali se hráči tak, aby se vždy krajní dotýkali stromů, stavěla se nejvyšší věž z přírodního materiálu.

Tuto soutěž vyhrálo družstvo MUŠLE, na druhém až čtvrtém místě se se shodným počtem bodů umístila družstva AVENGERS, KOŇO POŇO, THE RED GUARDIANS, páté místo obsadilo družstvo BLUE STARS.

I přes atraktivitu soutěže jsme museli některá družstva doplnit členy parlamentu, protože někteří členové družstev nechtěli jet. Nejvíce nás mrzí, že nám to někdo dokonce oznámil ráno před odjezdem.

FOTBAL 30. 5. 2018

Fotbalového turnaje se zúčastnilo tak málo hráčů, že se odehrál pouze jeden zápas - Mušle proti ostatním. Turnaj vyhrálo družstvo MUŠLE, ostatní družstva prohrála kontumačně a nezískají ani jeden bod do celkového hodnocení.

STŘELBA A HOD 11. 4. 2018

1. místo obsadilo družstvo The Red Guardians, 2. místo Mušle, 3. místo Avengers, 4. místo Blue Stars a 5. místo Koňo Poňo.

VAŘENÍ 21. 2. 2018

1. místo Koňo Poňo (74 bodů), 2. místo Mušle (67 bodů), 3. místo Blue Stars (57 bodů), 4. místo The Red Guardians (52 bodů) a 5. místo Avengers (51 bodů)

FLORBAL  15. 11. 2017

1. místo Mušle, 2. místo Blue Stars, 3. místo Avengers, 4. místo Koňo Poňo, 5. místo The Red Guardians

BASKETBAL  18. 10. 2017

1. místo Avengers, 2. místo The Red Guardians, 3. místo Blue Stars, 4.- 5. místo Koňo Poňo a Mušle

O pohár ředitele školy 2016 - 17 - 2. ročník

O pohár ředitele školy 2015 - 16 - 1. ročník