• Vodácký kurz - 8. ročník -28. - 31.5.2020
Novější 1

Teifoc - krajské kolo

Datum konání: 10. 10. 2019

Ve čtvrtek 10.10. 2019 se dva žáci 8.B Ondřej Němec a Jakub Sobotka zúčastnili krajského kola soutěže“Cihla k k cihle“ (stavění ze stavebnice Teifoc) pro školy, které postoupily z okresního kola.

Přespolní běh krajské kolo

Datum konání: 9. 10. 2019

Dne 09.10.2019 proběhlo v Lyžařském areálu Martina Koukala ve Žďáru nad Sázavou krajské kolo v přespolním běhu. Družstvo naší školy ve složení Matěj Palát, Matyáš Jungr, Filip Stehlík, Samuel Barták, Dominik Nejedlý a Tomáš Vrátný ve velké konkurenci uspělo a obsadilo krásné druhé místo. GRATULUJEME

Přespolní běh

Datum konání: 2. 10. 2019

Dne 02.09.2019 proběhlo v areálu Na Skalce okresní kolo mladších a starších žáků a žákyň v přespolním běhu.

Branný závod

Datum konání: 20. 9. 2019

Dne 20.09.2019 se družstva chlapců a dívek naší školy zúčastnila branného závodu, konaného v areálu lesoparku Heulos. Branný závod prověřil  znalosti žáků ohledně první pomoci a chování při mimořádných situacích a také jejich zručnost, sílu, postřeh a  vytrvalost.

Pěšky do školy - poděkování

Datum konání: 19. 9. 2019

Jsme moc rádi, že jste přišli do školy pěšky, přijeli na kole nebo koloběžce nebo použili městskou hromadnou dopravu. Doufám, že jste si dnešní ráno užili stejně jako my a že i nadále nebudou před školou auta. Vám i Vašim rodičům ( především maminkám) moc děkujeme na napečení stousty buchet.

Pěšky do školy

Datum konání: 19. 9. 2019 - 25. 9. 2019

Vážení rodiče, naše škola se připojuje k výzvě Pěšky do školy. Pomozte nám vytvořit pro Vaše děti bezpečné, zdravé a příjemné prostředí před školou a zkuste nechat auto doma.

Do přírody kolo-pěšky

Datum konání: 18. 9. 2019

Začátkem září se již tradičně druháci a třeťáci účastní dopravní soutěže na ZŠ Nad Plovárnou s názvem "Do přírody kolo pěšky". Stejně tomu bylo i letos ve středu 18. září. Naše druháky reprezentovali Karolína Matulová, Michal Vácha a Tomáš Novák z 2.A,  z 2.B.

Zpívající ježek

Datum konání: 4. 6. 2019

Žáci naší školy se zúčastnili okresního kola pěvecké soutěže „Zpívající ježek“, která byla tento rok poprvé v historii Jihlava a pořádala ji ZUŠ Jihlava. Mezi postupujícími z naší školy byli O. Dvořák (2.A), S. Križanová (4.B), A. Večeřová (5.A), K. Patkaňová (7.B). Velkým úspěchem byla hned dvě první místa, kde zvítězily ve své kategorii S. Križanová a A. Večeřová. Všem moc děkujeme a vítězkám gratulujeme!