Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71,
příspěvková organizace
Pohodová tvořivá škola
diar

Školní družina

Roční plán školní družina 2018/19 č.j. Ha-127/18
Změna způsobu úhrady školného za školní družinu platná od 1.9.2017
Charakteristika školní družiny 2018/19

Školní rok 2018/19

Čarodějnické odpoledne

ve čtvrtek 2. května jsme využili příznivého počasí a uspořádali tradiční odpoledne s čarováním, ohýnkem a opékáním špekáčků.

Na čerstvém povětří všem náramně chutnalo :snědli jsme 6kg buřtů,60 rohlíků a 2 chleby.IMG_2447.JPG

Březen - více ve fotogalerii

Předjaří a první jarní dny patřily ve školní družině hlavně pobytu venku - už jsme vytáhli a vyzkoušeli švihadla, skákací gumy, míče na fotbal, vybíjenou i košíkovou.

V pátek 22. března nás navštívil pan Milan Ošmera se svou žonglérskou a artistickou show. Rozzářené a nadšené dětské oči byly odpovědí na otázku: "Jak se vám to líbilo?"  Moc. Děkujeme a zase někdy příště.

IMG_20190322_132633.jpg

 

Maškarní karneval - více ve fotogalerii

v pátek 15. února jsme se sešli v naší slavnostně vyzdobené tělocvičně, abychom si užili masopustní veselí s maskami, kostýmy, tancem, hrami a soutěžemi.Téměř stovka krásných a nápaditých masek se dosyta vyřádila a užila si to veselé rozloučení se zimou.

IMG_2217.JPG

Krásné vánoce

pohodu, štěstí a klid, osobní i pracovní úspěchy v novém roce.

IMG_2090.JPG

Předvánoční keramika pro rodiny - více ve fotogalerii

Přípravy na vánoční čas jsme odstartovali v keramické dílně, které se zúčastnilo 10 rodin. Pod jejich rukama vznikly moc hezké výrobky - svícny, misky, betlémy, vánoční ryby, ale i čerti, Mikulášové a andělé.Obě tvořivá odpoledne byla pro všechny příjemným zážitkem.

IMG_2089.JPG

 

 

Říjen - více ve fotogalerii

V průběhu měsíce října jsme tvořili z keramické hlíny ježky, šili roztomilé sovičky z plsti, cestovali ve hrách po světě i do vesmíru. Vytvořili jsme spoustu Halloweenských dekorací - naše třídy  vyzdobily dýně, netopýři, pavouci a bubáci. Při pobytu venku jsme pomáhali s úklidem listí na zahrádce, sbírali jsme spadané žaludy pro zvířátka.

Poslední říjnový den jsme si užili trochu  toho strašení a připravili jsme si třeba i strašidelnou svačinu

 IMG_2030.JPG

 

 

Indiánské léto - více ve fotogalerii

ve čtvrtek 27. září jsme prožili ve veselé náladě odpoledne indiánských her. Tomuto dni předcházely přípravy,během nichž jsme si vyrobili indiánské čelenky, náhrdelníky,váčky, trika zdobená barevným potiskem, lapače snů a magické totemy. Ve hře o sedm barevných pírek všechny děti prokázaly svou obratnost, sílu, bystrost a trpělivost.  Krásný slunečný den nám přinesl zábavu i poučení a sladká odměna byla jeho příjemným zakončením.

IMG_1955[4].JPG

 

Archív:

akce školní družiny 2017/18

akce školní družiny 2016/17

akce školní družiny 2015/16