Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče > Školní družina

Školní družina

V souladu s doporučením MŠMT a MZd žádáme rodiče, aby co nejvíce omezili vstup do školy. Při příchodu i odchodu dětí dbejte, prosím, pokynů vychovatelek. Máme na mysli především zdraví vašich dětí!

Školní rok 2022/23

PLATBA ZA ŠKOLNÍ DRUŽINU

Leden – červen

Číslo účtu 35-1466075359/0800        uveďte jméno dítěte a třídu

Poplatek činí: 200 Kč měsíčně (za měsíce leden– červen celkem 1200 Kč)

Platba je splatná do 31. 1. 2023

LEDEN

 

sněhuláciklaunstavebnicevenku

TŘI KRÁLOVÉ

tři královétři králové

PŘÁNÍ NOVÉHO ROKU

pfpfpfpf

PROSINEC

Hned na začátku měsíce nás navštívil Mikuláš s čertem a andělem. My jsme si je taky hezky vyrobili z papíru a jiných materiálů. Upekli jsme perníčky, které jsme pak krásně nazdobili sladkou polevou. Připravujeme se také na vánoční jarmark. Vyrábíme jmenovky na dárky, svícny, šijeme ozdoby z filcu. Napsali jsme už i dopis Ježíškovi. 

mikulášmikulášmikuláš

Více fotek v galerii družiny

Ladovy Vánoce

Oddělení družiny 2.B navštívilo v pátek 2. prosince akci s názvem Ladovy Vánoce. V předvánoční atmosféře si děti mohly vyzkoušet různé tradice, dozvědět se o nich nové informace. Vyrobily si i malé dárečky a dekorace na Vánoce. 

 ladovy vánoceladovy vánoceladovy vánoce

Více fotek v galerii družiny

LISTOPAD

Chodíme co nejvíc ven nasát tu správnou podzimní atmosféru. Pro svatého Martina jsme vyrobili koně, ale stejně nám žádný sníh nepřivezl. Povedlo se až o týden později, ale sněhuláka jsme nestihli postavit. Při špatném počasí trávíme čas vyráběním, čtením pohádek, hraním her...

 venkuhra kuba řeklsvatý martinvyrábění

Více fotek v galerii družiny

ŘÍJEN

Listy se zbarvily do barev podzimu a my jsme začali vytvářet podzimní výrobky. Venku jsme sbírali listy na vyrábění a žaludy pro zvířátka. Hrabeme listí na zahrádce, do kterého pak skáčeme a schováváme se do něj. Povídali jsme si o Dušičkách i o svátku Halloween. Převlékli jsme se do různých strašidelných kostýmů a užili skvělou zábavu. 

drakžaludydeníčky

Více fotek v galerii družiny

INDIÁNSKÉ ODPOLEDNE

Dnes se na školní zahrádce sešli mladí indiáni a indiánky. Všichni se vyzdobili indiánskými čelenkami, maskovacím malováním, amulety a jinými šperky. Přivítaly nás děti ze 3.A, které si připravily divadelní představení na téma indiáni. Příběh nás zavedl do indiánské vesnice za mladými indiány, kteří se vydaly na lov ryb. Poté jsme indiánským pozdravem odstartovali cestu plnou úkolů. Čekalo nás lovení ryb, medvědí stopy, přechod přes močál, kreslení rybiček, indiánská moudrost, výstup na vysokou horu a poznávání rostlin. Za splnění všech úkolů byla připravená sladká odměna. 

divadlolovení ryb

ZÁŘÍ

Začal nám opět školní rok. Pro někoho nová zkušenost a hledání nových kamarádů. Pro jiné setkání po prázdninách. Strávili jsme společně čas na zahrádce a hřišti i vyráběním. Oslavili jsme světový den čokolády, opekli buřty, hráli divadlo, objevili nové hračky, vyrobili si záložky do učebnic a knížek a mnoho dalšího. Teď se připravujeme na indiánské odpoledne. Tvoříme indiánské čelenky, náramky, náhrdelníky, malujeme na trička. 

 výrobky dětídivadloopékání buřtůmalování na tričko

Více fotek v galerii družiny

Archív: