Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče > Suplování

Suplování


Úterý 31. ledna 2023

Datum konání: 31. 1. 2023

LVK – 4AB, ostatní spojeni dle 4A

10,00 – 11,00 hod. - loutkové divadlo v tělocvičně, příprava tělocvičny – 4A (Landová), úklid  Tvd6 (Klimešová)

Jméno: M. Skořepová – jednání mimo budovu

Asistence II. A 11,00 – 13,30 hod. – Mejzlíková, 13,30 – 15,30 - Partlová

Jméno: L. Rybáčková – jednání mimo budovu

1.– 2. vyuč. hodina  V. A – M. Štěchová. 3.h – v V.A - Vojáček
asistence VII.B – I. Mejzlíková

Jméno: G. Filipovszká – LVK

Jméno: P. Strnadová – LVK

3.h – VkZ – 6ABch – Hlubučková za

 

Jméno: P. Nováková - výpis

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

 

Nj – 8B

Doláková za

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

Jméno: Z. Sochorová – jednání mimo budovu

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

CvM – 9 spojí

Nováková

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

Jméno: B. Pacvoňová

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Aj – 4ABb

Kočí za

 

Aj – 7ABb

Kosina za

Aj – 3B

Zatloukalová

 

Ov – 6B

výpis

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Dozor 1.posch. 2.pol. - Kosina

Jméno: B. Brunner – LVK

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Aj – 4ABc

Kočí za

 

 

 

Tvd – 9

Hlubučková

Tvch 8,9

výpis

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Dozor příz. 1.pol. - Hlubučková

Jméno: J. Mořkovská – LVK

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

7. h

8. h

 

Z – 8B

Kosina za

 

Tvd – 6

Klimešová

Z – 8A

  Klimešová za

 

Tvd – 8

odpadá

Tvd – 7

odpadá

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

 

Dozor suterén 2.pol. - Klimešová



Pondělí 30. ledna 2023

Datum konání: 30. 1. 2023

LVK – 4AB, ostatní spojeni dle 4A

Jméno: A. Hromádková – nemoc  6. h – Hv 7B – Križanová

Jméno: O. Križanová – jednání mimo budovu

1.- 5. hod.- výuka II. B L. Holubová

Jméno: M. Skořepová – jednání mimo budovu

9,15 - ? asistence II. A I. Mejzlíková

Jméno: G. Filipovszká – LVK
Jméno: P. Strnadová – LVK

Jméno: J. Kočí – LVK

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

7.h

8. h

Aj – 8A

Kosina

 

Aj – 7ABa

rozdělí Nováková, Nosková

Aj – 5ABa

rozdělí Rybáčková, Vojáček

Inf – 4A

Landová za

Tech – 9

Hlubučková

 

Inf- 8A

odpadá

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

 

Dozor 2.posch 2.pol. -  Rybáčková

Změnu ukončení výuky zapíše TU do ŽK

 Jméno: B. Brunner – LVK

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Aj – 8B

Hlubučková

Aj – 7ABc 

rozdělí Nováková, Nosková

Aj – 5ABc

rozdělí Rybáčková, Vojáček

Tvch – celá 6A

Nováková

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Kroužek 13,00 – 14,30 Landová
Dozor příz. 1.pol. - Havelcová

Jméno: J. Mořkovská – LVK

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Z – 6A

Kosina

 

Z – 6B

Pacvoňová za

Z – 7B

Doláková

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Dozor jídelna po 5. h. – Rybáčková

Jméno: B. Pacvoňová – exkurze VI. B od 11,00 hod

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

Aj – 5ABb

rozdělí Rybáčková, Vojáček

Aj – 3B

Zatloukalová

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Dozor jídelna po 5. h – Vojáček

Jméno: P. Nováková – exkurze VI. A od 12,00hod

5.h – celá 6A – Tv- Nováková



Pátek 27. ledna 2023

Datum konání: 27. 1. 2023

Jméno: A. Hromádková - nemoc

3.h – Hv 7A – Brunner  5.h – Hv 6A – Havelcová          6.h – Hv 8A – Pacvoňová

Dozor 1.posch. po 5. vyuč. hodině – Klimešová

 

Jméno: J. Kočí – jednání mimo budovu

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Aj – 7AB

Nováková

 

(Inf – 6A

Vojáček

Aj – 9A spojí

Nováková

Aj – 4ABa rozdělí

Brunner, Pacvoňová)

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

Jméno: M. Kosina - OČR

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

Čj – 8A

Mořkovská

Vv – 6B

Doláková

Vv – 6B

Nováková

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

Z důvodu voleb zkrácena výuka

1.stupeň 4.hod. – postupný odchod na oběd (TU zapíše do ŽK)

2.stupeň 5. hod. – postupný odchod na oběd (TU zapíše do ŽK)

7A – celá třída 5. h. - Brunner

7B – celá třída 5. h. - Mořkovská

 

Na oběd odvádí a dozor u třídy má většinou TU nebo
po 4 h. - žáky, kteří jdou do družiny, do hlídává vyučující do konce páté hodiny!!!
4ABa – Kočí
4ABb – Pacvoňová
4ABc – Brunner

 

po 5. h. – postupný odchod na oběd
6A – Havelcová (v průběhu 5. h. – vyklizení 1. třídy)

6B – Kosina (Nováková)

7A - Brunner

7B – Mořkovská

8A – Pacvoňová

8B – Hlubučková (po 5. h nastěhování lavic do 1. třídy)

9 - Klimešová