Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče > Suplování

Suplování


Úterý 16. dubna 2024

Datum konání: 16. 4. 2024

Jméno: M. Skořepová – jednání mimo budovu

asistence III. A- 13,00 - ? Szablaturová  ? – 15,30 hod. Partlová                                                    

Jméno: J. Jelínková – doprovod Mcdonald´s Cup 8,00 – 10,00 h.

Jméno: A. Lapešová – jednání mimo budovu

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

 

 

D – 6B

Nováková za15.4.

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

Jméno: A. Hromádková – jednání mimo budovu

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Čj – 8A

Brunner  za15.4.

 

(Čj – 9B

Lapešová  za15.4.)

 

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35



Úterý 15. dubna 2024

Datum konání: 15. 4. 2024

Jméno: Š. Onderková – jednání mimo budovu

asistence VI. B – 9,00 - ? Kovačková



pátek 12. dubna 2024

Datum konání: 12. 4. 2024

Jméno: A. Lapešová – doprovod VI. B

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Čj – 7B

Hlubučková za

D – 9B

Kočí za

 

(D – 8A

Klimešová za)

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

Jméno: R. Landová - seminář

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

 

Vv – 5A  

Mořkovská za

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35



Čtvrtek 11. dubna 2024

Datum konání: 11. 4. 2024

Jméno: M. Skořepová – jednání mimo budovu

asistence III. B - 7,15 –- ? Kovačková

Jméno: R. Landová – doprovod V. A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

Vl – 4B

Prokopová za

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

Jméno: B. Brunner – doprovod VII. B

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

Aj – 5ABc

Kosina za

(Aj – 6ABc

Lapešová za)

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Dozor 1.posch. 1.pol. – Hlubučková

 

Jméno: I. Doláková – doprovod VIII. A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

 

 

F – 6B

Kosina za

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

3.h – celá 8A – Doláková, celá 8B – Hromádková za

 

Jméno: J. Dvořáková - OČR

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Čj – 6A

Hromádková

Čj – 9A

Lapešová za

 

Čj – 7A

Mořkovská

Hv – 6B

Hromádková

Hv – 6A

Pacvoňová

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Dozor jídelna po 6.h. – Mořkovská