Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71,
příspěvková organizace
Pohodová tvořivá škola
diar

Suplování

Zástup na den: středa 22. května 2019

Jméno: A. Hromádková - nemoc

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

VkZ – 6 Pacvoňová

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Jméno:  J. Mořkovská – jednání MMJ

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Z – 9A Kosina

 

 

(Z – 8B Nováková)

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Jméno:  M. Zatloukalová – seminář – výuku 1.-4. vyučovací hodinu zajistí ŠD

Jméno:  A. Havelcová – jednání MMJ
výuku ve 3. A - dokončí 1. a dále do návratu p. učitelky zajistí ŠD

Jméno:  P. Hávová – jednání MMJ

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Čj – 4A Tkadlečková

M – 4A  Brunner

Aj – 4A Hlubučková

Vv – 4A Strnadová

(Vv – 4A Kvasničková)

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

Zástup na den: úterý 21. května 2019

Jméno: A. Hromádková - nemoc

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

Ov- 8B  Doláková

Ov – 8A Pacvoňová

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Jméno: Z. Sochorová - seminář

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

M – 6  Lapešová

 

M – 9A Slámová

 

CvM – 9   Brunner

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

Zástup na den: pondělí 20. května 2019

Jméno: D. Kozáková – doprovod 3. A – školní družina K. Dvořáková

Jméno: A. Hromádková - nemoc

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

7. h

8. h

 

 

 

 

Hv – 6 Hlubučková

Hv – 8B Kočí za

 

Hv – 9A odpadá

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

 

Změnu ukončení výuky zapíše TU do ŽK

Dozor jídelna po 6.h. - Nováková

Jméno: Z. Sochorová - seminář

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

M – 6   Slámová

M – 9A  Lapšová za

 

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Jméno: A. Lapešová – doprovod 9. A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

Čj – 6  Mořkovská za

 

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Jméno: E. Hlubučková – doprovod 9. B

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Př – 7A dokončí Pacvoňová

M – 7B   Brunner za

 

 

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

 

 

Zástup na den: pátek 17. května 2019

Jméno: L. Sobotková – jednání mimo budovu
asistenci ve 2. B zajistí ŠD

Jméno: Z. Sochorová – jednání mimo budovu

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

M – 9A Mořkovská výměna

M – 6 Mořkovská výměna

 

 

 

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Jméno: A. Hromádková - nemoc

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

Čj – 7B  Kosina

CvČj – 8B Pacvoňová

 

Hv – 7A odpadá

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

Změnu ukončení výuky zapíše TU do ŽK

 

Zástup na den: čtvrtek 16. května 2019

  1. A + 4. B – exkurze Praha

Jméno: M. Štěchová – doprovod – „Dyslektická olympiáda“

ŠD 1. A – J. Jiráková (K. Šmrhová)

Jméno: L. Holubová – doprovod – exkurze Praha

ŠD 2. B – M. Zatloukalová (L. Sobotková)

Jméno: A. Hromádková - nemoc

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

7. h

 

Čj – 9B Kosina

 

Čj – 8B Kosina

Hv – 7B  Slámová

 

Hv – 9B Pacvoňová za 8. h.

7.40

8.45

9.50

10.45

11.40

12.35

 

Výuka 9. B končí po 7. vyuč. hodině – změnu zapíše TU do ŽK

Dozor 2.posch. 2. pol. - Hávová