Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče > Suplování

Suplování


Pátek 25. června 2021

Datum konání: 25. 6. 2021

Sportovně branný den 5.- 9. ročník
 – organizaci zajišťuje p. uč. Brunner, Mořkovská

Jméno: A. Lapešová – jednání mimo budovu
          –u 7. tř. zastupuje  B. Pacvoňová

Jméno: B. Brunner – organizace dnes
          –u 8. tř. zastupuje M. Kosina



Čtvrtek 24. června 2021

Datum konání: 24. 6. 2021

Sportovně branný den 1.-4. ročník
 – organizaci zajišťuje p. uč. Brunner, Mořkovská + celá 9. B

-odpolední výuka odpadá

  1. A – 1h Aj – Pojerová         4. A – 1h Tv – Rybáčková                 4. B – 5h  Aj – Strnadová
  2. A – 4h celá třída – Doláková             5. B – 4h celá třída Križanová

 Jméno: B. Brunner - dohled
Jméno: J. Mořkovská– dohled

Jméno: B. Pacvoňová – výlet 9.A     Dozor 1.poch. 2.pol. - Lapešová

Jméno: P. Nováková – výlet 9.A     

Jméno: J. Kočí – výlet 6. A   Dozor 2.pol.2.posch. – Rybáčková
Jméno: M. Kosina – výlet 6. A

Jméno: E. Hlubučková – výlet 6.B    Dozor jídelna po 5.h – Kvasničková

Jméno: E. Slámová – výlet 6.B    Dozor přízemí –Kvasničková
Rozvrh 7. třída

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

M
Doláková za

Čj
 Lapešová za

Čj
Lapešová  

Hv Hromádková za

Lapešová

F
Doláková za

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

 

Rozvrh 8. třída

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Čj
 Lapešová za

Aj

Hromádková za

M
Doláková za

D
Lapešová za

Hv

Hromádková za

 

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

 



Středa 23. června 2021

Datum konání: 23. 6. 2021

 

Florbalové dopoledne

8:00 - 9:00  -   žáci 3A , 3B    44 žáků                              9:00  - 10:00 -  žáci 4A , 4B   40 žáků

10:00 - 11:00 -  žáci  5A , 5B   45 žáků                            11:00 - 12:00 -  žáci  6A , 6B     36 žáků

 

Ochrana člověka za mimořádných situací – teorie

8.tř. – 2. vyuč. hodina                       6. B – 4. vyuč. hodina                  5.B – 5. vyuč. hodina

 

Jméno: I. Doláková – doprovod 5.A

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

M – 9A dokončí Hromádková

 

M – 6B

Brunner za

 

 

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

Dozor 1.posch. 2.pol - Hlubučková

 

Jméno: A. Lapešová – výlet 7. tř.

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

Čj – 8   

Kočí za

 

 

 

D – 8

Hromádková

 

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

 

Jméno: J. Mořkovská– výlet 7. tř.

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

7.h

8.h

Tvd – 6

Kočí za

 

 

Z – 9A

Slámová za

 

 

 

Tvd – 8

odpadá

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

 

 

 

Jméno: B. Pacvoňová – výlet 9.B

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

 

 

Aj – 4B

Hlubučková za

Aj – 4A

Hlubučková za

 

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35

Dozor suterén – Divišová

 

Jméno: P. Nováková – výlet 9.B

1. h

2. h

3. h

4. h

5. h

6. h

 

Nj – 8

spojí Brunner

Čj – 9A

Slámová za

 

 

 

7.40

8.45

9.50  

10.45

11.40

12.35