Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Proběhlé akce > Adaptační den

Adaptační denDatum konání:
2.9.2021

ADAPTAČNÍ DEN

   Letošní školní rok začal v naší škole trochu neobvykle. Na 2. září jsme si naplánovali Adaptační den, aby se nám po mnoha měsících distanční výuky lépe zvykalo na školní prostředí, abychom opět oživili vzájemné vztahy ve třídách, zvykli si na sebe a domluvili se, jak budeme společně fungovat.
   Čtvrteční dopoledne tak trávili žáci se svými třídními učiteli, ať už v učebnách, na hřišti nebo v okolí školy. Děti se věnovaly nejrůznějším hrám a soutěžím, které jim přinesly nejenom zábavu, ale i možnost hlouběji se poznat, stmelit kolektiv a sdílet společný zážitek. Během dne si každý mohl najít i čas na popovídání si se spolužáky, což bylo naživo určitě příjemnější než hovory přes obrazovky počítače.
   Velice nás potěšilo, že se děti do všech aktivit zapojovaly s nadšením a že možnost prožít nevšední den se svými spolužáky a učiteli ocenily. Adaptační den nás všechny příjemně naladil, vlil nám do žil spoustu pozitivní energie a nyní můžeme společně vyrazit do souboje s matematikou, češtinou či fyzikou.

Další informace a fotografie naleznete na stránkách tříd nebo v galerii