Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Proběhlé akce > Adventní čas v V.A

Adventní čas v V.ADatum konání:
16.12.2022
Datum ukončení:
20.12.2022

Dne 16.12. jsme šli s ostatními žáky prvního stupně na celé dopoledne do Robinsona. Děti to dostaly jako poděkování za účast na školní vánoční besídce v divadle Na kopečku. 

V pondělí 19.12. jsme šli společně se třídou 3.B na zpívání do Základní školy speciální a Praktické školy v Jihlavě. Společně s jejich hudební skupinou Raraši jsme si zazpívali vánoční koledy, zahráli na hudební nástroje a navzájem si předali vyrobená vánoční přání. 

V úterý 20.12.  jsme šli do nemocnice na oddělení geriatrie. Kde se děti rozdělily na dvě skupiny. Jedna skupina společně s pacienty vyrobila nádherný betlém. Společně se domlouvali na postupu a použitých materiálech. Povídali si u toho životní příběhy, básničky a zazpívali si písničku. Druhá skupina šla do lůžkové části, kde po skupinkách 2-3 dětí obcházeli pokoje a s pacienty si povídali přímo na pokojích. Děti jim povídali o sobě, kroužcích a sportech, které mají rádi a pacienti jim na oplátku povídali o sobě a své zkušenosti. Na památku od nás pacienti dostali vyrobená srdíčka a sestřičky ozdobné věnečky. Bylo to velmi příjemně strávené dopoledne, během kterého jsme udělali spoustu dobrých skutků a radosti v předvánočním čase.  

 

adventní čas
adventní čas
adventní čas
adventní čas
adventní čas
adventní čas
adventní čas
adventní čas