Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Proběhlé akce > Sportovní soutěže

Sportovní soutěžeDatum konání:
1.12.2023
Datum ukončení:
31.1.2024

Sportovní soutěže

Florbal

Ve středu 15.11. jsme se zúčastnily okresního kola ve FLORBALU starších dívek 8.-9. tříd. Pod heslem ať si to děvčata užijí a ať jsou opatrná vybojovala ve velké konkurenci 3. místo. Celkem čtyřikrát zvítězily a pouze jednou prohrály. Hlavním tahounem družstva se stala Nela Vrátná, která během utkání nastřílela bez mála 15 gólů. Těšíme se na příští rok a brousíme si zuby na zlato ????

Minikopaná

Ve středu 11.10. 2023 proběhlo okrskové kolo v minikopané starších žáků. Družstva 18 škol z okresu Jihlava bojovala o 6 míst v okresním finále, které se bude hrát na jaře příštího roku. Byli jsme vylosováni, podle názoru pořadatelů, do nejtěžší skupiny. Postupně ale chlapci porazili ZŠ Kollárova 2:1, ZŠ O. Březiny 3:0, ZŠ Luka nad Jihlavou 3:0 a remizovali se ZŠ Seifertova 2:2 a ve své skupině zvítězili a postoupili z prvního místa do okresního finále. 

Přespolní běh

Ve čtvrtek 21.09.2023 se družstva naší školy zúčastnila okresního kola v přespolním běhu. Jako každý rok byla dráha přespolního běhu vytyčena v lesoparku Na Skalce. Na soutěži se sešli závodníci ze 17 škol okresu Jihlava. Družstvo starších chlapců skončilo na 11. místě, družstvo starších dívek na 9. místě. Úspěšnější byla družstva mladších žáků, kdy mladší děvčata obsadila těsně 4. místo a družstvo mladších chlapců ve složení Vojtěch Svoboda, Michal Vácha, Daniel Kourek, Michal Pospíchal, Ondřej Dvořák a Jakub Kosina obsadilo pěkné 3. místo a získalo medaile a pohár. 

 

florbal