Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Proběhlé akce > Anglie - očima žáků

Anglie - očima žákůDatum konání:
23.4.2023
Datum ukončení:
28.4.2023

Zájezd do Anglie očima našich žáků

   Jednoho celkem pěkného dne jsme se vypravili se školou do Velké Británie. Bylo lehce zataženo, ale v našich myslích svítilo sluníčko, jelikož nás čekal týden plný zážitků. Cesta proběhla skvěle až na Eurotunel, ve kterém mi bylo lehce nevolno, ale zvládla jsem to. Příště bych však jela raději trajektem. Ubytovaní jsme byli v hostitelských rodinách, které byly povětšinou milé. Jídlo bych krapet změnila, ale nedělalo mi příliš velký problém.
   Pro mě největší zážitek byl nejspíš fotbalový stadion Arsenal nebo také velké kolo London Eye. Ale bavilo mě téměř všechno. Bylo to velmi vyčerpávající a celý výlet mě velmi unavil, navzdory tomu jsem si ale zájezd moc užila a věřím, že Anglii v budoucnu opět navštívím.

            Amálie Večeřová, 9. třída

    Náš výlet do Anglie byl skvělý, všichni jsme si ho moc užili. Cesta byla sice dlouhá, ale užili jsme si při ní spoustu srandy. Nejhorší na celé cestě bylo asi to, když jsme projížděli Eurotunelem. První den jsme sice byli cestou značně znaveni, ale i tak se nám povedlo zvládnout první den na výbornou. Jediná komplikace, se kterou jsme se museli potýkat, byl déšť, ale ten přeci jen k Londýnu patří. Poté jsme se přesunuli do rodin. Naše hostitelka byla ideální.
  Další den jsme navštívili Cambridge, pak Oxford a hrad Warwick.  Poslední den jsme si pak udělali další příjemnou a deštivou procházku po Londýně a následně jsme se vydali na dlouhou zpáteční cestu.
   Já osobně jsem si Anglii moc užil a řekl bych, že i celý zbytek naší skupiny.                                            

            Oliver Kolář, 9. třída

    Jsem rád, že škola pořádá takové vícedenní zájezdy. Přineslo mi to spoustu zážitků. Vidět známé památky na vlastní oči je něco úplně jiného. Zároveň mohu sdílet svoje zážitky se spolužáky a kamarády. Mohl jsem sledovat život na starých studentských univerzitách nebo sledovat přípravy korunovace. Občas nás překvapilo počasí, ale přece nejsme z cukru a žádný problém s tím nebyl. Co se týče bydlení u rodin, tak rodiny byly fajn a byly k nám vstřícné.

                      Šimon Přibyl, 9. třída

     Zájezd se mi moc líbil, zajímavé památky, zážitky. Moc jsem si to užila, určitě bych jela znovu. Rodina byla fajn, všudy bylo uklizeno, čisto. Líbila se mi cesta autobusem, byla tam zábava.

                        Simona Križanová, 8.B

    Ve Velké Británii se mi moc líbilo. Byla tam spousta hodných lidí a spousta dobrého jídla. Poslední den byl asi můj nejoblíbenější, návštěva London Eye byla neskutečná. Moc mě bavilo se bavit s paní z hostitelské rodiny a chodit po Oxfordu. Řekla bych, že výlet byl moc dobrý a užitečný.

                        Viktorie Stutzová, 8.A

    Zájezd do Anglie byl hezký. Cesta byla dlouhá, protože jsme jeli asi 14 hodin. Nejvíc ze všech dnů se mi líbil ten poslední, protože jsme navštívili hodně zajímavých věcí. Navštívili jsme fotbalový stadion Arsenal, Big Ben, Buckinghamský palác, London Eye a jeli jsme metrem. Zájezd jsem si užil, jen mě nebavilo furt jezdit autobusem. Cesta zpátky byla lepší, protože jsem ji celou prospal.

                        Tobiáš Lejska, 8. A

foto v galerii